fbpx

O NÁS

Jsme tým profesionálů

Všichni naši makléři absolvovali nejkvalitnější realitní školení v oboru se závěrečnou zkouškou Realitního profesionála. Pravidelně se sebevzdělávají a navštěvují doplňující kurzy. Samozřejmostí jsou základní znalosti realitního práva, stavebního minima, IT i psychologie.

Podporujeme naše okolí

Být úspěšný ve svém oboru vyžaduje vůli, odhodlání a strašně moc dřiny. A to platí stejně pro sportovce jako pro kohokoli jiného. Vážíme si lidí, kteří si jdou za svými sny.

Jak se ze středoškolské učitelky a matky tří dětí stala majitelka RE/MAX franšízy?

Byla to celkem jednoduchá volba. Po 3. mateřské dovolené a dvou vážných operacích páteře jsem věděla, že se bohužel do školství už vrátit nemůžu. Ale miluju kontakt s lidmi a naplňuje mě vzdělávat sebe i jiné lidi. Chtěla jsem být kvůli velké rodině i občasným zdravotním problémům pánem svého času.

Volba padla na reality, kde je možné uplatnit pedagogické schopnosti ve vedení makléřů a o práci s lidmi zde není nouze. Po důkladném prostudování všech realitních značek v Čechách jednoznačně zvítězila značka RE/MAX. Jedině s touto značkou jsem byla ochotná spojit svoje jméno.

Můj naturel a filosofie značky RE/MAX se shodují. Vedu své makléře k maximální profesionalitě, spolehlivosti, ale hlavně aby nezapomínali, že za každým realitním procesem se skrývají lidé a jejich životní osudy.

Tato práce se mi daří, líbí se mi a naplňuje mě.

Sportovec vozíčkář

Podporujeme Lukáše Práchenského

Podporujeme také Lukáše Práchenského, medailistu na MS a ME v Armwrestlingu handicapovných. Lukáš je člověk s velkým srdcem a obrovský bojovník.

Podporujeme KID, o.p.s.

V roce 1997 začala obecně prospěšná společnost KID působit ve Fakultní nemocnici v Motole, na tehdejší Klinice dětské onkologie FNM.Od samého počátku své existence je KID, o.p.s. úzce spjato s dětskou onkologií. Po sloučení dětské hematologie a onkologie se v roce 2004 stal KID, o.p.s. partnerem Kliniky dětské hematologie a onkologie pro herní a motivační programy.

Ucelený a propracovaný projekt KID pro vážně nemocné děti léčící se v motolské nemocnici nese název DOBRO. V názvu je obsažen základ slova DOBROvolník. Zároveň přínos všech zúčastněných v programu DOBRO o co největší přínos pro vážně nemocné děti.
Programová pyramida se skládá z programů Hledání dobré medicíny (Kipovník, Indiánské prázdniny, Tulipánový den), Světlo mého života a Světýlko.
Program DOBRO se neustále vyvíjí a přizpůsobuje tak, aby co nejlépe plnil své poslání – pomáhat dětem. Proto je tvořen ve spolupráci s dětmi.

Podporujeme Florbal v Mladé Boleslavi

Již od roku 2017 je naše kancelář partnerem mladoboleslavských florbalistů. V r. 2018 jsme společně oslavili jejich vítězství v Superfinále.

Jsme RE/MAX Priority z Mladé Boleslavi a poskytujeme realitní služby, jaké si přejete.

Rádi Vám nezávazně poradíme, neváhejte nás kontaktovat.